Terugkeerdag van de Romebedevaart op zaterdag 11 juili 2026
Enkele foto’s van de geslaagde terugkeerdag van de Romebedevaart op zaterdag 11 juli 2026, de Vlaamse regionaal feestdag.
Namens Pro Petri Sede willen wij iedereen van harte bedanken voor de bijzonder warme ontvangst die wij in de Abdij van Grimbergen mochten ervaren.
Het was een onvergetelijke namiddag.
De viering in de prachtige abdijkapel, de serene sfeer en de rijke geschiedenis die op elke plaats voelbaar is, maakten diepe indruk op ons.
Nadien konden wij genieten van een lichte, maar bijzonder verzorgde maaltijd, die met veel aandacht en gastvrijheid werd aangeboden.
Wij voelden ons van het eerste tot het laatste moment welkom. De vriendelijkheid, de zorg en de toewijding van u en uw medewerkers hebben in grote mate bijgedragen tot het welslagen van ons bezoek.
De Abdij van Grimbergen is een plaats waar geschiedenis, geloof en gastvrijheid elkaar op een unieke manier ontmoeten. Het is bewonderenswaardig dat dit prachtige erfgoed al zoveel eeuwen standhoudt en, daar zijn wij van overtuigd, ook de komende generaties zal blijven inspireren.
Gelieve onze oprechte dank en onze welgemeende felicitaties over te brengen aan iedereen die heeft meegewerkt aan deze geslaagde ontvangst.
Jacques Maes
Foto’s: ©Ignace en ©Anne-Elisabeth
De “Team vaisselle” 🙂

Partagez cette info ! - Deel deze info!
- Afdrukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
- Email a link to a friend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
- Delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
- Delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
- Deel op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
- Deel op LinkedIn (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn



























